بکس بادی تیتان

ریال,۱
افزودن به لیست دلخواه
-+
تصویر کالا: 
Share this

·  قدرت:۱۸۰۰ نیوتون

·  سایز:۳.۴ اینچی

·  قدرت باد :۶.۳ بار

·  دور موتور :۵۶۰۰ دور در دقیقه

·  جنس بدنه :تمام فلزی

·  سایر ویژگی ها:-مجهز به کلید چپ گرد و راست گرد

·  :- دارای تبدیل به شلنگ

·  گارانتی :گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

بکس بادی ۳/۴ اینچ تایتیان (تیتان) مدل ۳۴B01B2/ taitan 9500 ساخت شرکت taitian است. این بکس بادی با بکس بادی ۳/۴ اینچ جنوس مدل ۹۵۰۰ گشتاور ۱۸۰۰ نیوتون متر دقیقا یکی هستن تنها تفاوت اصلی آن ها رنگ است. این بکس بادی دارای گشتاور خروجی ۱۸۰۰ نیوتون متر است، که مناسب کارهای سنگین است. جهت چرخش بکس بادی با استفاده از کلیدی که در پشت بکس بادی قرار داد قابل تغییر است، به هیچ عنوان تا وقتی که شفت خروجی در حالت چرخش است جهت چرخش رو تغییر ندهید.

گشتاور بکس بادی یا استفاده از کلید چپ گرد راست گرد در سه حالت و برای هر جهت قابل تنظیم است. شفت خروجی این بکس بادی از جنس کروم مولبیدن و دارای سایز ۳/۴ اینچ ( ۱۹.۰۵ میلی متر ) است. مکانیزم ضربه زن از نوع دوچکشه (twin hammer) و دارای ضربه های نرم و پرقدرت است. حداقل فشار هوای مورد نیاز برای بکس بادی ۳/۴ اینچ تایتیان مدل ۳۴B01B2 مقدار ۶.۳ بار ( ۹۰ psi) است. البته اگه انتظار ماکزیمم گشتاور خروجی رو از این بکس بادی دارید باید فشار هوای بالاتری انتخاب کنید. در صورتی که میخواهید ابزارهای بادی عمر بالاتری داشته باشن استفاده از سیستم رطوبت گیر و روغن کاری اتوماتیک برای کلیه آنها الزامی می باشد، و در صورتی که از سیستم روغن کاری اتوماتیک استفاده نمی کنید لازم است از ورودی هوا و به صورت منظم داخل آن در حد یکی دو قطره روغن بریزید.

ورودی هوای این بکس بادی دارای سایز ۱/۲ اینچ است. حداکثر سرعت گردش در حالت بدون بار به ۵۶۰۰ دور در دقیقه میرسد که قابلیت تنظیم دارد. پیشنهاد شرکت سازنده برای این بکس بادی استفاده برای پیچ تا سایز ۳۶ میلی متر است. البته برای پیچ با سایز بالاتر هم می توان استفاده کرد اما به دستگاه فشار میاد و ممکن طول عمر دستگاه رو کمتر کنه.

 

آدرس : خیابان امام خمینی - پاساژ ابزار و یراق - طبقه اول - پلاک ۲۱۷