بکس بادی مینی جنوس مدل ۵۰۰۰

ریال,۱
افزودن به لیست دلخواه
-+
تصویر کالا: 
Share this

بکس بادی مینی جنوس مدل ۵۰۰۰

 

ویژگی های محصول
  • گشتاور : ۵۵۰ نیوتون متر
  • حداکثر سرعت گردش: ۶۵۰۰ دور در دقیقه
  • جهت گردش: چپ گرد - راست گرد

 

بکس بادی جنوس مدل ۵۰۰۰ دارای گشتاور ۵۵۰ نیوتون متر با درایو ۱/۲ از مکانیزم دو چکشه (twin hammer) برخوردار است. این مکانیزم باعث کارکرد با قدرت بالاتر و نرم تر نسبت به مدل های معمولی، می شود. بکس بادی جنوس دارای گشتاور ۵۵۰ نیوتون متر و مناسب کارهای سبک مکانیکی و موتور سازی است. تنظیم قدرت دستگاه در ۳ حالت و جهت چرخش (راست گرد و چپ گرد ) از طریق دکمه ای که در پشت بکس بادی وجود دارد قابل انجام است. از مهم ترین مزایای این مدل می توان به وزن سبک، بدنه تمام فلزی، طراحی جمع و جور و اگزوز پایین اشاره کرد.

 

درایو خروجی این بکس بادی مربعی با قطر ۱/۲ اینچ ( ۱۲۵ میلی متر ) و از جنس کروم مولبیدن است. اگزوز هوای خروجی پایین است که هنگام کار گرد و خاک محل استفاده بلند نمی شود. توصیه می گردد این بکس بادی تا مهره ۱۶ میلی متر استفاده گردد. بکس بادی جنوس مدل ۵۰۰۰ دارای وزن کم و ابعاد جور مناسب برای کارهای مکانیکی مخصوصا جمع کردن گیربکس و موتور است. حداکثر سرعت گردش این دستگاه ۸۰۰۰ دور در دقیقه است.

 

این بکس بادی دارای طراحی آرگونومیک و دسته ضد لغزش است. توصیه می شود قبل از استفاده حتما با روغن مخصوص از ورودی هوا (محل مشخص شده بر روی بکس بادی) چند قطره روغن داخل بکس بادی بریزید این فرایند روغن کاری در صورت استفاده مداوم از آن هر هفته باید تکرار شود. همچنین بهتر است جهت جلوگیری از ورود رطوبت در مسیر کمپرسور به بکس بادی از یک رطوبت گیر استفاده شود.

آدرس : خیابان امام خمینی - پاساژ ابزار و یراق - طبقه اول - پلاک ۲۱۷