بکس بادی BEX

ریال,۰
تصویر کالا: 
Share this

بکس بادی BEX ساخت کشور تایوان

با ۶ ماه گارانتی معتبر و ۵ سال خدمات

دارای درایو ۱/۲ اینچ و شفت کوتاه

توانایی تولید ۸۱۴ نیوتن متر گشتاور

سرعت چرخش آزاد در حدود ۸۰۰۰ دور در دقیقه

مجهز به مکانیزم چکش دوقلو (Twin Hammer)

بدنه تمام فلزی با کیفیت با مقاومت بالا

مجهز به دیمر تنظیم سرعت و گشتاور ۶ حالته

دارای کلید فشاری در پشت دستگاه برای تعیین نوع چرخش (راست گرد و چپ گرد)

 

بکس بادی BEX یکی از بهترین بکس های بادی هفتیری ساخته شده در کشور تایوان است. در صنایع مختلف نظیر: ساختمان سازی، تعمیرگاه خوردو ها، خطوط تولید و... این بکس بادی کاربرد دارد و همچنین طراحی این بکس بادی از نوع تفنگی (هفتیری) است تا تمرکز اپراتور در حین کار بالاتر برود. بکس بادی IT-241-B1 مجهز به درایو ۱/۲ اینچ شفت کوتاه است که میتواند پیچ هایی تا حداکثر ۱.۶ سانتی متر را باز و بسته کند.

نقطه قوتی که دارد حداکثر گشتاور تولیدی این بکس بادی نزدیک به ۸۱۴ نیوتن متر است که در بین رقبای خود، گشتاور بالایی به حساب می آید. گشتاور هر چقدر افزایش پیدا میکند یعنی قدرت بیشتر میشود و قدرت بیشتر باعث راحتی در باز کرن پیچ های سخت و سفت میشود.

یکیک دیگر از مزیت های بکس بادی بکس، سرعت چرخش آزاد است. این بکس بادی سرعت چرخش بسیار بالایی نزدیک به ۸۰۰۰ دور در دقیقه دارد. هرچه سرعت افزایش پیدا کند، سرعت کار و راندمان کار نیز افزایش میابد. آچار بکس بادی BEX مدل IT-241-B1 مجهز به مکانیزم چکش دوقلو (Twin Hammer) است که باعث میشود در هر بار چرخش ۲ ضربه به پیچ یا مهره وارد کند که این امر باعث سفت تر شدن پیچ و مهره میگردد و همچنین این مکانیزم باعث میشود تا گشتاور پایدار تری تولید کند.

این بکس بادی مجهز به دیمر ۶ حالته در کنار دستگاه است که اپراتور بسته به نیاز خود میتواند میزان سرعت و گشتاور را تنظیم و کنترل کند. یکی دیگر از مزیت های بکس بادی BEX، تغییر سریع جهت چرخش (راست گرد و چپ گرد) است. فقط کافیست تا اپراتور دکمه را به سمت راست یا چپ فشار دهد تا جهت چرخش عوض شود.

بدنه آچار بکس بادی BEX تمام فلزی بوده که باعث افزایش مقاومت و کیفیت دستگاه شده است و یکی از مناسب ترین بکس های بادی برای محیط های صنعتی است. نقطه قوت بعدی این بکس بادی طول ۱۸ سانتی متری است. که میتواند نقطه مانور کاربر را بیشتر کند و در محیط های بسته تر به راحتی میتواند کارکند

آدرس : خیابان امام خمینی - پاساژ ابزار و یراق - طبقه اول - پلاک ۲۱۷