خرید بوکس بادی

بکس بادی ابزاری است که برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره با قدرت بالا استفاده می شود. آچار بکس بادی مورد استفاده در پروژه های صنعتی، تعمیرگاه های ماشین، کارگاه های تولیدی و خدماتی و تعمیراتی قرار می گیرد طوری که آچار بادی در مونتاژ کارخانه ها و کارگاه ها کاربرد بسیاری دارد. بکس بادی به وسیله یک شلنگ فنری به کمپرسور باد متصل می شود و نیروی لازم و انرژی بسیار زیاد برای بکس بادی تامین می شود

بکس بادی یکی از پرمصرف ترین انواع ابزار آلات بادی و پنوماتیک است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و به کمک این ابزار پرطرفدار، میتوان انواع پیچ و مهره را باز و بسته نمود.

از آنجا که در بازار امروز شرکت های بزرگ و متعددی در حال تولید بکس بادی هستند، وجود تعداد بالای محصولات اچار بکس بادی با این حجم از تنوع، ممکن است باعث سردرگمی کاربر شود و نتواند یک بکس بادی مناسب بر اساس نیاز خود را خریداری کند. پیش از آنکه برای خرید بکس بادی اقدام کنیم بهتر است ابتدا از فاکتور ها و معیار های خرید بکس بادی مطلع شویم.

درایو: بسته به پیچ و مهره هایی که قصد باز و بسته کردنشان را داریم باید اندازه درایو بکس بادی را انتخاب کنیم. بکس های بادی با درایو ها ۱/۴، ۳/۸، ۱/۲، ۳/۴، ۱، ۱-۱/۲ و ۲-۱/۲ اینچ تولید میشوند و هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند.
شفت: طول شفت بکس بادی بر اساس نیاز شما میتواند متفاوت باشد، برای نقاطی که دسترسی به آنجا دشوار است میتوانید از شفت های بلندتری استفاده کنید.
گشتاور: مقدار نیرویی که توسط بکس بادی تولید میشود گشتاور یا همان تورک (Torque) است که بر حسب نیوتن متر یا کیلوگرم بیان میشود. هرچه پیچ و مهره های سخت تری داشته باشید نیاز به گشتاور بالاتری دارید. همچنین نوع مکانیزم بکس بادی (تک چکشه، دوچکشه، تویین همر و...) نیز در عملکرد بکس بادی نقش بسزایی دارد.
سرعت: سرعت چرخش درایو بکس بادی در هر دقیقه بر حسب RPM بیان میگردد و برای خط تولید و مونتاژ کارخانه ها که سرعت نقش مهمی را ایفا میکند، انتخاب یک بکس بادی پر سرعت در اولویت قرار دارد.
وزن و ابعاد: در بسیاری از موارد انتخاب وزن و ابعاد بکس بادی در به اختیار مشتری نمیباشد اما برخی از کمپانی های مطرح نظیر سوماک، اینگر سول رند، شینانو، اس پی و APT بدنه های کامپوزیت را در بعضی از تولیداتشان جایگزین بدنه های فلزی میکنند وزن اچار بکس بادی را کاهش میدهند.

فروشگاه اینترنتی ابزار آینده مجموعه ایی از بهترین بکس بادی های موجود را در کنار هم گرد آورده تا انتخاب و خرید بکس بادی برای شما عزیزان تبدیل به تجربه ایی لذت بخش باشد

آدرس : خیابان امام خمینی - پاساژ ابزار و یراق - طبقه اول - پلاک ۲۱۷