خرید پیچگوشتی بادی

پیچ گوشتی ها یکی از کاربردی ترین ابزار آلات در صنایع مختلف میباشند. اما یکی از مشکلات بزرگ اپراتورهای خطوط تولید همواره با باز و بسته کردن پیچ ها میباشد که علاوه بر صرف انرژی زیاد بسیار زمان بر است و همچنین برخی از پیچ ها برای باز شدن و بسته شدن نیاز به نیروی بسیار زیادی جهت حفظ امنیت بیشتر میباشد که در برخی موارد تامین کردن این نیرو توسط اپراتور ها سخت میباشد .

پیچ گوشتی بادی یا پیچ بازکن بادی وسیله‌ای است که انرژی مورد نیاز خود را از هوای فشرده از طریق شلنگ متصل به کمپرسور هوا تأمین می‌کند. پیچ گوشتی‌های بادی دارای دو نوع کلی تفنگی (زاویه‌دار) و مستقیم (بدون زاویه) هستند که باید با توجه به کار و نیاز ما، مدل مناسب انتخاب و خریداری شود

ویژگی های فنی پیچ گوشتی بادی:

    قابلیت تنظیم گشتاور و قدرت و سرعت ایده آل جهت باز و بستن پیچ
    این نوع پیچ گوشتی کاملا به صورت ارگونومیک و دسته ای سبک طراحی شده
    مجهز به موتور پرقدرت جهت داشتن بالاترین سرعت میباشد
    استهلاک کمی دارد و دیرتر خراب می‌شود یا نیاز به تعمیر دارد.
    وزن سبک و خوش دست

برندهای مختلفی این ابزار پرکاربرد را تولید می‌کنند که هر کدام با توجه به کشور سازنده دارای قیمت‌های مختلفی هستند. از بین برندهای موجود در بازار پیچ­گوشتی‌­های بادی آمریکایی و آلمانی از کیفیت خیلی بالایی برخوردار هستند و به همان نسبت اختلاف قیمت بسیار زیادی با برندهای دیگر دارند و در مواردی شاید خرید آن­ها مقرون به صرفه نباشد و بنا به نیاز و موارد استفاده کاربر بتوان برندهای سایر کشورها را که با قیمت و کیفیت قابل قبولی عرضه می‌­شوند، توصیه کرد.

 

آدرس : خیابان امام خمینی - پاساژ ابزار و یراق - طبقه اول - پلاک ۲۱۷