همه چیز در مورد بکس بادی و نحوه کار کردن آن

همه چیز در مورد بکس بادی و نحوه کار کردن آن

 

از این وسیله جذاب می توان در کار ها و فعالیت های مختلفی استفاده کرد. اما دلیل عمده استفاده از آن ها برای آپاراتی در تعویض لاستیک ها و چرخ های خودروها است. به طور کلی می توان گفت که هنگامی که نیاز به قدرت و سرعت بیشتر برای باز و بسته کردن پیچ ها داریم از بکس بادی استفاده می کنیم.

 

آچار بادی در حقیقت از طریق یک نیروی قدرتمند که توسط گشتاور بالای آن تولید می شود کار می کند. برای اینکه بتوانید از نیروی کافی و مورد نیاز خود بهره مند شوید می توانید گشتاور دستگاه را به صورت دلخواه تنظیم نمایید تا از آسیب رسیدن و بریده شدن پیچ ها و مهره ها جلوگیری کنید. شاید مدل های مختلفی در بازار برای خرید وجود داشته باشند اما نحوه کار کردن تمامی بکس بادی ها یکسان و به یک صورت است.

سرعت آچار بکس بادی

عمل باز و بسته پیچ و مهره در بکس بادی بادی به عهده ای چرخش شفت است که این امر همراه با ضربه و چرخش است توانایی بکس بادی برای انجام این کار نه تنها به قدرت و گشتاور تولید شده به سرعت چرخش شفت نیز بستگی دارد.

سرعت بکس پنوماتیک در حالت گردش آزاد اندازه گیری می شود و با چرخش در دقیقه یا دور در دقیقه بیان می شود. بکس های بادی با درایو های کوچکتر از سرعت بیشتر بهره می برند

زیرا برای پیچ هایی استفاده می شود که هنگام باز و بسته شدن از نظر سرعت و زمان دارای اولویت بالایی هستند. در مقابل بکس های بادی که دارای درایو بزرگتری هستند ، سرعت کمتری و گشتاور بیشتری دارند.

 

آدرس : خیابان امام خمینی - پاساژ ابزار و یراق - طبقه اول - پلاک ۲۱۷